Informace o mě

Haf ahojky, 

 

tak tady se dozvíš jak to všechno začalo.

Narodil jsem se 06.04.2007 ještě se svými 5-ti sourozenci v Krkonoších v obci Prosečné u chovatelky J. Hnízdilové v chovatelské stanici Od Jelení stopy. A zde jsem prožil se svými sourozenci 7 týdnů života. Moje psí maminka je Amálka Od Tří jasanů a psí tatínek Erny od Hradu Veveří.

Po dvou týdnech našeho bezstarostného života se začali dít divné věci. Přijeli se na nás podívat nějací cizí lidé a bylo jich pět a všechny si nás prohlíželi a dokonce i fotily.  Potom ji naše panička Jana H. ukázala mě a mého brášku Cara.

Nevím čím to bylo ale moji budoucí paničku jsem zaujal já a tak si mě zamluvila. Již dříve měla zlatého retrívra a zase chtěla psího kluka. Potom odjeli a my si zase užívaly her.

Za dalších 14 dní se na mě opět přijeli podívat, to už jsem byl větší a živější, bohužel mě moje budoucí panička nepoznala (ale já jí jo) to mě trošku mrzelo ale co se dalo dělat.

Tak se naše setkání konal ještě jednou.

A pak nastal den D.

Byla sobota 26.05.2007 a odpoledne přijela moje nová rodina. Nejdřív si povídala s naší chovatelkou Janou, kde dostala spoustu informací jak se má o mě starat, vychovávat, jak krmit no prostě aby mi nic nechybělo. Potom podepsali kupní smlouvu a dostala můj očkovací průkaz,rodokmen a granulky na které jsem byl zvyklí. Samozřejmě ty nejlepší Purina Proplan. Následovala rozloučení a já se svou novou paničkou jsem vyrazil k novému domovu. Celou cestu jsem se rozkoukával po těch nových věcech až jsem z toho usnul a probudil se až na určeném místě. Tím byla vesnička Rváčov.

Když jsem přišel do nového domova tak jsem zjistil že nejsem jediný pejsek v této rodině.

Hned mi ukázali můj nový pelíšek, a kde mám misku z vodou. A taky jsem dostal pár hraček aby mi nebylo smutno. Ale mě se nejvíc zalíbily pantofle mojí nové paničky.

Taky jsem dostal míček se kterým si s paničkou hraji.

V mojí nové rodině s námi žije ještě jeden pejsek teda je to fenka jezevčíka a jmenuje se Besinka a je jí 10 let. Rád se sní honím je to zábava.

 

Mým prvním kamarádem je plemeno Shiba Inu a jmenuje se Čiko a jak o něm říká moje panička je to taková rezavá lištička.  Je sním velká sranda a vždy se na něho moc těším.

 

Moje panička se také věnuje mojí výchově abych něco uměl, tak mě naučila nejprve na obojek, to se mi ze začátku vůbec nelíbilo, přidělali mi něco na krk co jsem v životě neviděl, děsně to škrábalo a svědilo ale časem jsem si zvykl. Potom následovalo nacvičit chůzi na nějakém špagátu pak jsem zjistil že se jedná o vodítko. Panička mi koupila vodítko i obojek do stejné barvy abych nedělal ostudu. I tohle jsem se naučil. Následně na to navazovalo trénování povelů sed, lehni,zůstaň.

Všechno jsem celkem zvládnul jen aportovat se mi moc nechtělo ale i to jsem celkem natrénoval. Nejvíc se mi líbí že za každý správně provedený povel dostanu sladký piškotek a ten já moc rád!

V létě sem taky dostal bazének abych se měl kde vykoupat v horkých letních dnech.

Musím se pochlubit už mám za sebou taky první plavání na velkém rybníku no to byla paráda.

Novinky budu přidávat postupně

Tak to jsem já Cézar od Jelení stopy. Doufám že se Vám moje stránky budou líbit. HAF HAF


Historie projektu

Stránky jsem začala vytvářet vroce 2007 krátce po tom co jsem si přivezla Cézárka domů, tehdy to ještě bylo na stránkách webgarden, ale vzhledm ke špatné organizaci jsem od těchto stránek upustila a začala jsem vyvtvářet nové webovky na této adrese.

Moc bych chtěla poděkovat mému příteli Michalovi za to že se mnou a s Cézarem ochotně naštěvuje akce spojené  s výcvikem nebo s výstavami a pořizuje spoustu krásných fotek a videí, dále mým rodičům že jsem si mohla nového pejska pořídit, Heleně Kotasové že nás cvičila a předala mi soustu nových informací a zkušeností s výcvikem a chovem retrívra.

Všem patří díky Míša


Kontakt

Michaela Mikulová

Rváčov 16
Lomnice n. Popelkou
51251


ICQ: 319-688-597
Skype: misa.mikulova